Recenze Suunto

Ověřený zákazník Sportisimo Ověřený zákazník

Přidáno: 14. května 2022

Zakoupeno v Sportisimo

• trochu problém s nastartováním, pomohl kamarád
Suunto Silikonový řemínek Urban 4 k hodinkám Suunto 9 Peak SS050691000

Ověřený zákazník hodinky-365.cz [email protected]

Přidáno: 27. dubna 2022

Zakoupeno v hodinky-365.cz

• krásně se nosí
  • displej viditelný a přehledný
  • na ruce vypadají skvěle
  • přešel jsem z buzení telefonem na hodinky :)

Přidáno: 12. dubna 2022

Hodinky dobré.
Nevýhodou je pro mne dost krátký řemínek.

Suunto SK-8 bungee

Suunto Chest Strap - popruh pro snímač

Ověřený zákazník Suunto store Sunkmanitu Thanka

Přidáno: 18. února 2022

Zakoupeno v Suunto store

Koupil jsem si náhradní popruh, protože ten původní, ač v záruční době, nefungoval správně. Zaslal jsem jej do firmy HSH Sport Pha jako reklamaci. Firma reklamaci neuznala z důvodu, že jde o běžné opotřebení!! I přes mé námitky, že jde o zařízení v záruční době svůj postoj nezměnili. Nepomohla ani ČOI. Údajně, by zařízení musel posoudit soudní znalec a dále rozhodnout soud. Při zkušenostech, že jeden soudní znalec řekne "A" a druhý "Z", navíc jejich náklady nemusí být předmětem vysouzené částky je nabíledni, že se kvůli tisíci korunám za pás těžko někdo bude soudit. Toho v ČR zneužívají firmy , jako je H.S.H Sport. Nutno dodat, že původní hrudní pás jsem používal zcela standardně a není nijak viditelně poškozen. Toto je varování pro ty, kteří věří ve slušnost a právní stát.

Sunkmanitu Thanka Sunkmanitu Thanka

Přidáno: 11. února 2022

• Vlastně není co říci.
  • Nejhorší je, že vám pás nevymění v reklamačním řízení, byť je reklamován v záruční době.

Po 1 roce používání začal "stávkovat" - ukazoval hodnoty mimo fyziologické hodnoty uživatele. Výměna baterie nepomohla. Nakonec reklamace na prodejce. A začala pohádka o "kohoutkovi a slepičce" (Prodávající byla spol. PULSMETRY.CZ). Hrudní pás jsem měl poslat spol. HSH Sport Pha. Což jsem učinil cca 3 měsíce před vypršením záruční doby. Odpověď byla, že jde o BĚŽNÉ OPOTŘEBENÍ a byla nabídnuta "oprava" = nový pás a baterie, jež byla 10x dražší než stojí táž v obchodě !!! Celkem za cca 1300,- Kč Nesouhlasil jsem. Obrátil se na ČOI. Ta se však k problému obrátila zády. Je třeba dodat, že jak textilní části, tak části "gumové" na pohled nic není. Tudíž netuším, z čeho usuzují běžné opotřebení. Soudit se a platit soudního znalce nehodlám, zejména jeden znalec řekne "A" a druhý klidně "Z". Je skvělé, že je záruční doba 2 roky, ale o tom, zda vám bude vadný výrobek opraven či vyměněn opravdu nerozhodujete o tom rozhodne servis a "tahá za mnohem delší konec provazu". Je to můj třetí snímač a bohužel zcela nejhorší s ohledem na cenu.

Suunto 5

Suunto 5

Ověřený zákazník Hodinky.cz Ivoš

Přidáno: 9. ledna 2022

Zakoupeno v Hodinky.cz

Sporttestr za hodně dobrý peníze. Měří prakticky každou aktivitu, na kterou si vzpomenete, od běhu, kolo, plavání, posilovnu i veslování. Měří tep bez hrudního pásu, což bylo u předchozích hodinek velký mínus. Vodotěsnost do 50m (5ATM) je naprosto dostačující. Vypadají na ruce skvěle a neotřele. Propojitelnost s mobilem a appkou je samozřejmost (sice nevyužívám, ale..).
Pokud někdo váhá, tak směle do toho. Vybíral jsem dost dlouho a nákupu rozhodně nelituju. U dalšího sporttestru bych asi volil místo minerálního safírové sklíčko, ale dá se pořešit ochraným sklem za pár stovek (můj případ).

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. prosince 2021

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Produkt je asi dobrý
  • Pěkný vzhedově
  • Snadné použití

Radím se opravdu dobře podívat s čím je pás kompatibilní a pokud Vám bude sedět.
Bohužel moje chyba byla, že tomu nerozumím. Sice bluetooth najde, ale přes chytré hodinky Galaxy S4 to nejde. :-(. Vrátit nemohu, protože jsme vyhodili obal od výrobku.

Sunkmanitu Thanka Sunkmanitu Thanka

Přidáno: 25. října 2021

• Výdrž baterie
  • GPS dost nepřesná. Měření tepové frekvence na zápěstí je naprosto nesmyslné minimálně pro ty, kteří nemají dost objemné zápěstí a hrudní pás od SUUNTO je nejhorší jaký jsem měl (ze 3 předchozích - Polar, Garmin, Polar) Chvíli měří dobře a najednou jsou tepy v zóně, kterou nelze fyziologicky dosáhnout či naopak. Prodejcem mi byla doporučena reklamace u spol. HSH, zatím jsem však nevyužil. Hodinky mám od ledna 2020, HR od února téhož roku.
  • Nelze říci, že by hodinky samy o sobě byly špatné, ale od společnosti Suunto a za původní cenu kolem 13 tis. Kč bych čekal víc.

V garminech mi došla baterie a nechtěli ji vyměnit, chovali se neadekvátně a arogantně. Koupil jsem Suunto. Nevím zda to nebylo ukvapené, byť je dost kamarádů má a doporučuje. Nevím zda mám doporučit, a když tak jen s ohledem na výdrž baterie. Ta je skvělá.

Stanislav Lhoták Stanislav Lhoták

Přidáno: 25. října 2021

• výdrž baterie
  • Špatně měří tepy, ze zápěstí zcela mimo a hrudní pás skáče jak na horské dráze. Pro lidi, kteří nemají po padesátce opravdu dobrý zrak nejsou vhodné.

Hodinky mám rok a půl a kupoval jsem je především pro měření tepu při sporu. Po zkušenosti roce a půl, bych si je už nepořídil.
Měření tepu ze zápěstí nelze říct ani orientační, prostě nesmysly a z tepáku cca po 6 měsících jak na horské dráze.
Jinak písmo hodně malé...

Suunto A-30

Suunto A-30

Ověřený zákazník MILITARYSKLAD.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 18. října 2021

Zakoupeno v MILITARYSKLAD.CZ

• sice jednoduchá, ale plně vyhovující buzola
  • ve tmě svítící stupnice a ručička
  • závěs na krk

Suunto Ambit 3 Vertical HR

Ověřený zákazník Suunto store David Michovský HOTROCK.cz

Přidáno: 14. října 2021

Zakoupeno v Suunto store

Perfektní hodinky se spoustou funkcí. Toto jsou už moje druhé suunta a jsem opět spokojený.

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Svata

Přidáno: 27. září 2021

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Conectivita s hodinkami
  • Pohodlí
  • Zpracování
  • Kvalita výstupních dat

Hned jak jsem pás nasadil a namočíl sám se spároval s hodinkami suunto a od teď vše funguje samo a intuitivně. Nezaznamenal jsem ani jeden výpadek nebo jakékoliv selhání.

Suunto A-10 NH

Suunto A-10 NH

Ověřený zákazník 4camping Jiří V.

Přidáno: 31. července 2021

Zakoupeno v 4camping

• Rychlé ustalování střelky

Přidáno: 20. července 2021

Zakoupeno v Hodinky.cz

využíval jsem již starší modely SUUNTO a tento zatím nejlepší poměr cena, výkon a počet funkcí

Přidáno: 8. června 2021

Zakoupeno v Hodinky.cz

• Suunto 3 Fitness jsou malé, krásné, chytré a výkonné fitness hodinky pro lidi, kterým záleží na aktivním životním stylu, zdravotní a duševní pohodě.
  • krátký řemínek

• ukazuje sever

Ověřený zákazník K24.cz Michal

Přidáno: 15. dubna 2021

Zakoupeno v K24.cz

Koupeno jako dar a obdarovaná strana moc spokojená.

Suunto Spartan Ultra

Suunto Spartan Ultra

Ověřený zákazník Suunto store Pavel

Přidáno: 22. března 2021

Zakoupeno v Suunto store

Samotné hodinky jsou určitě skvělé, ale neobdržel jsem je od Suunto-Store.cz. Zaslal mně je obchod ZebraStore s.r.o. a to v neoriginálním balení, rozbalené a v potrhaném obalu vyspraveném průsvitnou izolační páskou. Hodinky byly použité a přednastavené. Již nikdy více.

Zobrazuji 41 - 60 ze 361 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...19