Recenze Suunto

Přidáno: 12. července 2011

• sportovní a elegantní zároveň
  • možno využívat jako klasické hodinky
  • snadné ovládání
  • slušná funkční vybavenost
  • kompaktní rozměry/hmotst
  • pohodlný hrudní pás
  • nerušený přenos
  • slušná výdrž na baterii i při každodenním používání
  • cena (platíte za značku) funkčně stejně vybavený sporttester sigma stojí polovinu
  • v provedení all black špatná viditelnost na display
  • plast i sklíčko se poškrábe
  • všechno příslušenství GPS pod, Bike pod jsou hodně drahé
  • v mém případě poruchovost
  • nemožnost nakalibrovat bike pod, a krokoměr
  • externí GPS podává minimum informací
  • hrudní pás nelze používat pod vodu musíte si dokoupit memorybelt

Hodinky jsem dostal jako dárek měl jsem z nich obrovskou radost. Navyknul jsem si na ně ale bohužej přšla po zhruba půl roce porucha a rozsypal se mi display (pixely začali náhodně svítit a zase zhasínat) momentálně jsou na reklamaci. Doufám že reklamace proběhne vpořádku. Prý jsem první co tento produkt reklamoval. Pokud chcete využívat PODY budou vhodnější hodinky řady T které se dají přesně skalibrovat.

Ověřený zákazník iQSPORT.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. července 2011

Zakoupeno v iQSPORT.cz

Kvalitní hodinky, které pomohou jak v běžném životě tak v horách.

Ověřený zákazník 1nakup.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. června 2011

Zakoupeno v 1nakup.cz

• Lehké, kvalitní, přesné, krásné.
  • Zatím neám výhrady.

Super pomocník do terénu, hor atd.

Ověřený zákazník iQSPORT.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. června 2011

Zakoupeno v iQSPORT.cz

• Úžasný stroj...a velikost není tak hrozná, jak se jinde uvádí...naopak přidává na přehlednosti.

Jednoznačně do nich jděte!

Přidáno: 26. května 2011

• design
  • velmi presne mereni tepu
  • velice prijemny hrudni pas, ani o nem nevim, kdyz ho nosim, dobre drzi
  • moznost pripojeni na movescount.com
  • intuitivni ovladani
  • moznost cvicit i bez hrudniho pasu a pote zadat hodnoty do hodinek
  • treninkovy plan - hubnuti, kondice, free
  • graficke zpracovani vyhledu na dalsi tyden
  • fitness test (zatim neozkouseno)
  • chybi zvukove upozorneni pri prekroceni limitu tepu
  • chybi mereni vzdalenosti v km (lze merit s dokoupeným modulem za cca 1800Kc)
  • pripojeni hodinek s PC pres USB (musite dokoupit, cca 1800 Kc)

S hodinkami Suunto M5 (silver) jsem velmi spokojena. Pomahaji v zlepseni kondice a zaroven jsou i hezkym sportovnim doplnkem. Maji zelene podsviceni. Kvalitni zpracovani, dobre se nosi. Cena odpovida kvalite, skoda jen, ze nemaji jeste o jednu funkci navic (mereni km). Doporucuji pro stredne narocne uzivatele, kteri si potrpi na design. Koupila jsem v akci za 3299 Kc. Jsem spokojena.

Hodinky-sport.cz Hodinky-sport.cz

Přidáno: 14. května 2011

• Hliníkové tělo
  • Vysoká odolnost
  • Velmi kvalitní hodinky
  • Docela přesné měření nadmořské výšky (vzhledem k technologii)
  • Kompas
  • Teploměr
  • Barometr
  • Výdrž baterie (měnil jsem po 4 letech)
  • Řemínek, který je dodáván se mi zlomil zhruba po roce. Vyměnen za kožený, a nyní bez problémů.

Tyto hodinky vlastním už více než 7 let a stále jsou výborné. Snesou toho opravdu hodně, kromě spánku je nesundávám. Je jedno jestli jsem u moře, nebo stavím dům, tyhle hodinky to prostě vydrží. Výborná je i spotřeba baterie. Měnil jsem až po 4 letech, a to ještě ani nesvítilo upozornění na slabou baterii. Po dalších 3 letech je baterie stále bez problému.
Co se týče přesnosti měření, tak použitý senzor je celkem přesný. A i bez pravidelné kalibrace dával celkem přesnou nadmořskou výšku. To samé kompas. Teploměr naprosto přesný. Jen musíte hodinky sundat z rukou alespoň na 15 minut, jinak bude měření ovlivněno teplotou ruky.
Nově se vyrábí i verze Military. Pokud o nich uvažujete, můžu je jen doporučit. Jednoznačně nejlepší outdoorové hodinky, které jsem měl.

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. dubna 2011

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Snadné a intuitivní ovládání, výsledky už po týdnu používání. Všem doporučuji pro jakkoli náročnou fitness aktivitu. A navíc jsou elegantní i sportovní zároveň.
  • snadno poškrabatelné sklíčko i plast :(

Sporttestr je snadno ovladatelný, motivující hlášky povzbudí do dalšího cvičení, které se lehce stane návykové.

fery fery

Přidáno: 4. září 2009

(naposledy upraveno 10. února 2011)

• upozornění na bouřku opravdu funguje,vždy upozorní cca 1.5 hod předem..Skvěle vypadajíi se nosí
  • Příště bych si radši vybral SUUNTO
  • Core Light Green..Bude asi lépe čitelný ciferník. U těchto je čitelný jen když je dostatek světla,v šeru je to špatné,mají sice podsvětlení, ale to asi hodně "papá" upozorňují na to i v návodu.Prý je hodně malá výdrž baterie-mám je teprve měsíc,tak se uvidí. Tak je mám už 8 měsíců a baterie pořád v pohodě drží!! Jen si dejte pozor na repelent,leptá pásek a zůstanou na něm lesklé skvrny. Jinak vše ok! Už je mám rok a kousek a právě je odesílám do opravy...Nefunkční tlačítko..Tak jsem zvědav jak dopadnu..Po měsíci se mi vrátili..Pravé horní tlačítko opravené...Hned po vybalení a snaze je nařídit jsem ale zjistol že naopak nefunguje levé dolní tlačítko...To nas... tak opět zabalit,na poštu a opět měsíc čekat..Za ty peníze bych teda čekal jinou kvalitu..Dnes po 29.dnech mám hodinky zpět!!To bych nečekal..český servis je poslal zpět k výrobci do Finska..No a ten se s tím nemazal a rovnou mi poslal uplně nové..fungují,ale až přestanou,kde je mám reklamovat?..Poraď[email protected]..

vrátil bych se k Casio..je mi líto!

Přidáno: 15. června 2008

Značka suunto neni zas tak neznama aspoň ja si to myslím ,ale ked si kupite tieto hodinky tak isto zmenite nazor .Su to špičkove hodinky ,ktore vas isto nesklamu
ale naopak budete očareny.predovšetkym jej elegantny tvar a presnosť,ktoru v sebe ukrýva.Preto nevahajte a kupujte,sise su drahe a za tu cenu to stoji.

Přidáno: 23. května 2008

moderné štýlove pánske hodinky od výrobce Suunto vytvoria z vašej ruky priam hotové umelecké dielo, ktoré dotvárajú práve tieto digitálne hodinky. Sú opásané koženým ramienkom takže pre milovníkov kože sa to môže veľmi hodiť. Sú vodotesné s hlinikovým puzdrom, takže voda nieje hrozbou. Škoda že už hodinky mám, iste by som si kúpil práve tieto...

Zobrazuji 361 - 370 ze 370 recenzí 1...15 16 17 18 [ 19 ]