Recenze Suunto

Přidáno: 4. října 2013

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• čitelný displey
  • jednoduché ovladaní
  • Chybí mi některé funkce např. kola, záznam nad mořské výšky, atd.

Pro začátek naprosto dostačujicí. Ale dnes bych si koupil vyšší třídu.

Suunto Quest Running Pack

Suunto Quest Running Pack

Přidáno: 29. září 2013

Zakoupeno v Pulsmetry.cz

• oproti ostatním sporttesterům vypadá jako hodinky, i co do velikosti
  • dá se nastavit, co a kde na display chcete zobrazit
  • hrudní pás krásně drží a přenos nevypadává
  • na movescount.com jsou skvělé statistiky a vyčerpávající údaje o vašich trénincích a můžete si vybrat i ze spousty tréninkových programů, což velice dobře motivuje
  • pásek od gps podu (není v balení) na paži je perfektní místo pro ipod shuffle :-)
  • při nízkých teplotách je trochu znát, že mám na sobě měřič tepu (hrudník to trochu svírá a nádechy jsou pomalejší)
  • gps pod je vhodné připojovat k počítači každý den, jinak docela pomalu načítá satelity. Pokud ho připojíte k PC, nahraje si údaje o jejich rozmístění a polohu najde hned

je to skvělý výrobek, zatím nemůžu hodnotit výdrž baterií

Ověřený zákazník 1nakup.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. září 2013

Zakoupeno v 1nakup.cz

• Přehlednost, možnost programování, sdílení a hodnocení na webu a mraky dalších možností...
  • Velká výhoda - GPS signál je programovatelný na dobu výdrže, takže Vám hodinky poběží 8 až 25 hodin na jedno nabití.
  • snad jen nabíjení pouze přes USB k počítači. pokud nemáte počítač, tak nemá smysl si vůbec hodinky pořizovat

Doporučuji všem sportovcům - hodinky nejsou určeny jen pro běžce - hromady sportu je možno sledovat pomocí těchto hodinek (plavání, cyklistika, treking a další a další...
Výhodou je, že hodinky se budou na satelity přihlašovat dle Vašeho nastavení, což umožní prodloužení doby baterie. Takže pokud jdete delší trek, tak s těmito hodinkami není problém. Výdrž dle nastavení přihlašování signálu GPS je mezi 8 až 25 hodinami.
Vodotěsné.

Přidáno: 20. srpna 2013

• jednoduché ovládání
  • přehlednost a čitelnost
  • motivační zprávy
  • tréninkové plány
  • sdílení a spravování dat v PC a na internetu
  • používám i jako běžné hodinky
  • v případě zapomenutí nebo nemožnosti nasadit hrudní pás lze dodatečně dodat odhadovanou zátěž
  • pro ty, kdo potřebují motivaci k pohybu doporučuji
  • hrudní pás občas vynechá, nutno znovu navlhčit
  • plastové komponenty se mohou snadno poškrábat
  • drahé dodatečné příslušenství

Potřebovala jsem nakopnout ke zvýšení pohybu po celodenním sezení v kanceláři, což tyto hodinky splnily. Vyhovuje mi možnost data přehrát do PC a tam je ještě doplnit o další údaje.
Na webu lze pa sledovat celou historii svých aktivit, přidávat k nim popisky a případně se začlenit do některé z komunit podobně smýšlejících sportovců.
Doporučuji všem, kdo se chtějí začít pravidelně hýbat.

Ověřený zákazník amio.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. srpna 2013

Zakoupeno v amio.cz

• jednoduché ovládání
  • konfigurovatelný display
  • výdrž baterie v záznamu 1s
  • nepřesnost v záznamu 60s

Přidáno: 7. července 2013

• Urcite pritomnost GPS, pri synchronizaci s PC velmi presne vykresleni trasy, oproti napr. Smartphonum. Navigace predem vami pripravene trasy, vcetne waypointu, odolnost ve vode az do 100m, pritomnost mnoha sportovnich aktivit, beh je samozrejmosti, ale rezim plavani, kdy se hodinky nauci jednotlive styly, samy je rozpoznaji a pocitaji uplavane bazeny nebo rezim triatlonu je potesujici. A hlavne moznost dobyjeni, coz je u hodinek s GPS samozrejmost :)
  • Nic me momdntalne nenapada :)

Pro aktivni sportovce a outdoorove nadsence urcite vyborna vec a mohu jen doporucit :)

Ověřený zákazník Hodinky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. června 2013

Zakoupeno v Hodinky.cz

zatím produkt nemám tak ho nemohu až tak posuzovat

Přidáno: 9. června 2013

• vybavenost
  • možnost dokoupení PODů
  • design
  • odolnost
  • parádně sedí
  • čitelnost displeje
  • jednoduché intuitivní ovládání
  • hrudní pás pohodlný, člověk ho ani nevnímá
  • nic mě nenapadá

Suunto je osvědčená značka, proto jsem se rozhodla na ní také vsadit a nelituji. Hodinky příjemně sedí, jsou akorát velikosti na ženskou ruku, líbí se mi i jejich design ( používám i na běžné nošení ). Hodinky jsou odolné, sklíčko rovněž odolné proti poškrábání, hrudní pás při běhu vůbec nevnímám. Ovládání je jednoduché, intuitivní, jediný problém co mám tak se mi dosud nepodařilo spojit přes movestick s PC.

Přidáno: 31. května 2013

• Jednoduche
  • Lehke
  • dela presne co potrebuju
  • prehledne
  • zatim jsem zadnou nenasel

Cupr

Přidáno: 28. května 2013

• Používám i jako klasické hodinky (nosím i k sukni do kanceláře).
  • Hrudní pás v balení.
  • Movestick mini pro propojení s PC a ukládání dat na movescount.com
  • osobní cíle - zlepšení kondice, hubnutí, trénink
  • motivační zprávy, při nastavení cíle zhubnutí po mě hodinky (po zhruba týdnu) chtěli aktualizovat váhu a doporučili snížit příjem kalorií - překvapilo mě to :)
  • připojení dalších PODů - Bike POD se zkalibroval bez problémů
  • alarm (budík)
  • zámek tlačítek
  • volba zobrazení displeje, podle toho, co tam chci mít - reálná TF+čas, TF+spálené kalorie, TF+aktuální rychlost, TF+ujetá vzdálenost atd...
  • vodotěsnost
  • upozorňování pípnutím při nízké/vysoké TF
  • Občas při chůzi mi vypadne TF, ale nevím, zda mám pás na správném místě. Při jízdě na kole většinou není problém.

Po zhruba měsíci používání jsem spokojena.
Za cenu 3.000,-Kč hodinky umí to, co jako občasná sportovkyně potřebuji. Ten, kdo chce více funkcí, tak si bude muset připlatit.

Přidáno: 18. května 2013

Zakoupeno v Outlet-DMT.cz

M5 all black dobre citelny displej. Z pocatku jsem se ho obaval, ale je bez problemu pekne citelny

Přidáno: 12. května 2013

• relativně civilní vzhled, možnosti nastavení zobrazení displeje, propojení s PC, propojení s přídavným zařízenm (PODy), vodotesnost, displej lehce zapuštěn, možnosti nastavení tréningu
  • nemožnost snímání tepu pod vodou

jak celek doporučuji,

Suunto Elementum Aqua

Suunto Elementum Aqua

Přidáno: 30. března 2013

• přesný hloubkoměr, dílensky velice dobře provedené, chytré a automatické menu.
  • mohly by být větší.

mám již několikáté hodinky suunto. Nyní vlastním ještě suunto core light black s funkcí abc. a jsem nadmíru spokojený, co je u elementu lepší, je nastavování budíku a celkově menu a přesnost hloubkoměru, dále zpracování. Ne, že by byly corečka nějak odfláklé, ale je zde znatelný rozdíl. Co je horší je, že budík není tak silný, jako u core. což je asi důsledek velkého rozdílu vodotěsnosti, dále by neškodilo trošku větší tělo hodinek // jako u core // mám 100 kg a líp se cítím ve větších hodinkách. Tyto suunto jsou dle mého velmi dobrá volba, pro člověka, který se chce odlišovat a chce kvalitu v segmentu digitálek. Pokud je však potencionální kupec, horal, doporučuji elementum terra, nebo core. ne však core steel steel, jsou nádherné, luxusní, ale příliš těžké, a na atrakce jako jsou 40 km pochod přírodou nevhodné! // bolí ruka, časem i rameno //

zatím nevím, jak bude probíhat výměna baterie, která trvá u CORE asi 4 minuty, jelikož u Elementu jsou šrouby. U Core vydrží baterie max 6 měsícu, tak čekám jak dopadnu u Elementu.

Ověřený zákazník INSPORT.cz Ověřený zákazník

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. března 2013

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Pěkný vzhled
  • malé symboly na displeji

Používám krátce, podstatné chyby jsem neobjevil.

SUUNTO ZOOP

Snakesub s.r.o. Snakesub s.r.o.

Přidáno: 8. března 2013

• ovládání

Zoop je vhodná varianta pro začínající či rekreační potápěče, kterým postačí potápění s nitroxem. Displej je čitelný, čísla jsou velká a přehledně uspořádaná. Tlačítka se mačkají dobře - ovládání není nijak složité.
Připojení k PC je nutné přikoupit zvlášť (1390Kč).

Suunto Vector HR

Suunto Vector HR

Přidáno: 2. března 2013

Zakoupeno v Outlet-DMT.cz

• Přehledné hodinky s mnoho funkcemi.
  • Možnost samostatné výměny baterky a pásku.

Prostě hodinky na sport i všední použití a vypadají ok.

Přidáno: 4. února 2013

Zakoupeno v Outlet-DMT.cz

• Kvalita, přesnost, jednoduché ovládání.
  • Nic.

Měl jsem již více měřičů, ale Suunto je prostě Suunto.

Ověřený zákazník HUDYsport a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 25. ledna 2013

Zakoupeno v HUDYsport a.s.

Jednoduchost, přehlednost, přesnost

Zobrazuji 341 - 360 ze 400 recenzí 1...16 17 [ 18 ] 19 20