Recenze Suunto

Přidáno: 25. května 2014

Zakoupeno v Pulsmetry.cz

• Přístroj mě honí, nenechá mě vydechnout.
  • Přístroj mě honí, nenechá mě vydechnout.

Doporučujeme, kudy chodíme, já i manželka:-)

Přidáno: 23. května 2014

• GPS
  • Navigace
  • dobrá čitelnost displeje
  • spousta aplikací
  • výškoměr, barometr
  • možná pro někoho vyšší cena
  • GPS s vteřinovým záznamem a zapnutou navigaci výrazně zkracuje výdrž baterie

Hodinky mám měsíc a musím říct, že zatím maximální spokojenost. Určení na horské maratony, běhy, kolo a horskou turistiku.
Zvažoval jsem Ambit 2 nebo Fenix 2. Dal jsem na radu kamaráda a byť nemohu porovnat, tak vše co jsem chtěl aby hodinky měly (GPS, navi, barometr, výškoměr, atd.), tak mají, vše co jsem chtěl aby hodinky ukazovaly, ukazují a vše naprosto přesně a rychle. GPS signál je velmi rychlý. Nestalo se mi, že by ztratil nebo nenašel signál. Spárování hodinek s GPS a hrudním pásem max. do 15s (s pásem ihned, zbytek gps). Výdrž baterie dle udání výrobce, s GPS 15h, bez nemám vyzkoušeno, protože každý den jedu na plný výkon s vteřinovým záznamem (rád si s výsledky hraju, porovnávám).
Ovládání hodinek je velmi intuitivní a byť schází čeština, tak i anglicky je vše Ok. S hodinkami jsme se naučil pracovat během jednoho dopoledne (bez předchozí zkušenosti s takovým strojem). Při závodech prostě k nezaplacení informační tabule na zápěstí. Vím kolik mám za sebou, v jakém čase, kolik mi zbývá do cíle atd. atd. + volba vlastního displeje, vlastních počítadel je jen ku prospěchu :)
Vytvoření trasy v Movescount jednoduché, popř. export z Cykloserveru do hodinek opět naprosto přesné. Při jednom závodu jsem potřeboval narychlo navigovat (chybělo značení) a do minuty jsem věděl kde jsem a kam dále pokračovat (dle šipky). Na metr přesně byla navi v cíli automat. ukončena (jen dle mého názoru, navigace o hodně více "žere" baterii).
Ukládání cvičení do hodinek snad do vteřiny, opět rychlé, nezasekává se. Připojení k PC přes USB - ihned se nabíjí, kontroluje stav, hledají nové aktualizace, stahují data a pokud si vytvoříte účet na Movescount.com, tak se Vám všechny záznamy automat. přehrají na Váš účet.
Navíc, každou chvíli vycházejí nové a nové aktualizace.

Za mne 100% spokojenost a doufám, že to tak bude po celou dobu.

Ověřený zákazník TimeStore.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. dubna 2014

dobrý

Přidáno: 15. dubna 2014

Zakoupeno v Pulsmetry.cz

• jednoduche ovladani, movescount je dobre udelany.
  • Pro slouceni GPS dat a dat z hodinek v movescount je nutne prvni nahrat data z GPS podu a potom z hodinek, jinak nejdou sloucit....
  • slozitejsi nastaveni budiku

Dobry produkt, vytknul bych pouze drobnosti. Pouzivam jako rekreacni bezec cca 40 km tydne, takze pokrocilejsi funkce vyuzivam sporadicky, ale na to co chci- mereni tepovky, vzdalenosti, rychlosti a zaznamenani trasy je tento sporttester super. navic se da nosit i jako normalni hodinky, coz jsem chtel. rozhodne vyuzivam mene funkci nez nabizi.

Přidáno: 15. dubna 2014

Zakoupeno v Pulsmetry.cz

Zatím mám krátce, ale vše se zdá být OK.

Ověřený zákazník AQUAPRO Ověřený zákazník

Přidáno: 10. dubna 2014

Zakoupeno v AQUAPRO

Jsem spokojen. Za prijatelnou cenu. Uzitecne - propojeni s pocitacem, hodinky vytvori treninkovy plan, hlidaji tepovku pri treninku, ... . Gps nemaji, ale ta mi prijde v hodinkach k nicemu. Pokud bych ji nhodou chtel, mam ji v mobilu prehledneji.

Přidáno: 7. dubna 2014

Zakoupeno v Pulsmetry.cz

• na hodinky s GPS mají líbivý design a dají se nosit i běžně
  • skvěle promyšlené a intuitivní ovládání
  • výborná výdrž baterie
  • skvělá výbava
  • rychlé nabíhání GPS
  • otevřené novým aplikacím (přes MOVESCOUNT)
  • z předchozího sportesteru (SIGMA) bych si vzal příjemnější silikonový řemínek
  • internetové prostředí MOVESCOUNTU mi moc nevyhovuje (ve srovnání se SPORTTRACKEREM je pro mne méně přehledné)

Tento produkt rád všem doporučuji!!!

Ověřený zákazník HUDYsport a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 7. dubna 2014

• Dobrý poměr cena - výkon

V této ceně bude těžko hledat kvalitnější buzoly.

Suunto Ambit 2 HR

Suunto Ambit 2 HR

Ověřený zákazník MobilVěci.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 31. března 2014

Zakoupeno v MobilVěci.cz

• Jsou to bezkonkurenční hodinky pro multi sportovce

Je to špičkový výrobyk firmy Suunto :-)

Ověřený zákazník eHodinky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. března 2014

Zakoupeno v eHodinky.cz

Spokojenost po všech stránkách

Přidáno: 19. února 2014

(naposledy upraveno 19. února 2014)

• Opravdu mnoho funkcí. Velka variabilita - dá se nastavit vše, na co si člověk vzpomene.
  • Za ty peníze bych čekal hodnotnější vzhled.
  • Sklíčko je plastové - snadno se poškrábe. Ochranná folie za 400,-?!! Neuvěřitelné.

Fajn volba. Možnost rozšíření pody - běh, kolo, GPS...
Jsem spokojený.

Ověřený zákazník HUDYsport a.s. Myšák

Přidáno: 14. února 2014

• velká do ruky
  • pomalá

Buzola disponuje kvalitním zpracováním, však jako orientační běžec vím jak většina takových lidí chce kompaktní model, nejedná se o žádného "obra", ale ani o "drobka". Co se týče rychlosti patří tato buzola mezi průměr. Avšak 80% lidí bude jistě nadmíru spokojeno

Suunto A-30

super doporučuji,skvělí pomocnik

Ověřený zákazník hodinky-sperky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. února 2014

Zakoupeno v hodinky-sperky.cz

• Spousta funkci, podpora triatlonu a hlavne vydrz na baterku pri zapnute GPS
  • bezecke funkce by mohly byt propracovanejsi (beh proti virtualnimu partnerovi chybi)

pro dlouhy triatlon asi nej hodinky, ktere trosku vypadaji jako hodinky a ne casio digitalky:)

Přidáno: 5. února 2014

• Vydrz baterie.
  • Univerzalni pristroj temer na vse.
  • Aplikace - clovek si muze sam vytvorit nebo pouzivat jiz vytvorene nekym jinym.
  • GPS prijimac mimo hodinky v "jazycku".

Produkt jsem si vybral, protoze je univerzalni a tudiz pokryje vsechny me sportovni aktivity.

Na turistiku po horach moc nejsem, tudiz nevyuzivam funkce navigace a dalsi, ale tato moznost tu je.

Jedna se o ultimatni pristroj, ze ktereho jsem nadsen a koupe nelituji.

Jen GPS prijimac je resen v jazycku, ktery vede z hodinek smerem k telu a to ty hodinky trochu odklani od tela - spis by to melo byt naopak. Ale je to detail, ktery behem dne prestanete vnimat.

Hodinky doporucuji vsem sportovne zalozenym jedincum a take ruznym outdoorovym nadsencum. Urcite vas nezklamou.

Přidáno: 4. února 2014

Zakoupeno v Pulsmetry.cz

• má vše co jsem očekávala
  • funguje bezvadně
  • design

Zakoupeny hodinky Suunto Core All Black
Výběr - rybařina, hlásí bouřky, tlak
Zkušenosti zatím jen bezvadné
Používání intuitivní, chová se jak má
Produkt bych doporučila

Přidáno: 1. února 2014

• SUUNTO Yellov GPS Pack:
  • vykreslenie trasy do GOOGLE map
  • komunikácia medzi modulmi je super
  • dobrá funkčnosť a vzhľad
  • organizácia aktivít je na serveroch SUUNTO (grafy, údaje, mapy trás ....), treba sa zaregistrovať na www SUUNTO, ale je to tam super
  • originálny návod na použitie v krabici je o ničom, treba si stiahnuť český návod v .pdf, má asi 50 strán
  • prehliadač IE nekomunikuje (mam XP 32 bit a aj Windows 7 64 bit), musel som prejsť na Firefox
  • ovládač pre Movestick mini som musel ručne nainštalovať, je to pre prenos z hodiniek do PC, laik to nezvládne, overené na dvoch PC s orig. softvérom

- oplatí sa kúpiť za cenu 250,00 EUR
- výhoda že modul GPS sa dobíja
- v hodinkách a v hrudnom páse je bežná baterka CR2032 na 3V

Zakoupeno v gpscentrum.cz

• Přehledné a intuitivní ovládání
  • Kvalita zpracování
  • Design!!!
  • Hrší viditelnost displeje v šeru, i když má podsvícení tak je to trošku nepohodlné.

Na funkčnost storm alarmu a celkovou přesnost si ještě budu muset počkat, ale zatím vše funguje úžasně, dokoupím asi ještě jeden gumový pásek, který bude na hory vhodnější než kožený.

Zobrazuji 301 - 320 ze 400 recenzí 1...14 15 [ 16 ] 17 18...20