Recenze Suunto

Suunto Quest

Suunto Quest

Přidáno: 20. ledna 2014

(naposledy upraveno 20. ledna 2014)

Zakoupeno v amio.cz

• jednoduchá obsluha, jednoduchý přenos dat mezi počítačem a sporttesterem, jednodché nastavení osobního tréningového plánu
  • zatím nic

vybíral jsem podle značky a funkcionalit
jsem spokojený

Ověřený zákazník ONLINE-SPORT.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. ledna 2014

Zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

Výborná buzola za příznivou cenu

Přidáno: 17. ledna 2014

Zakoupeno v Pulsmetry.cz

• Perfektně přehledný, srozumitelný, český návod, vyměnitelný řemínek, komunikuje perfektně s PC

Kvalitní značka, naprostá spokojenost.

Přidáno: 1. ledna 2014

Zakoupeno v Pulsmetry.cz

• Hledal jsem outdorové hodinky a tyhle se mě zdáli jako nejlepší volba. Měli funkce které jsem potřeboval a byly od výrobce s dobrou referencí. Celkově jsem s nimi spokojem, rozčiluje mě pouze níže uvedený nedostatek, ale ještě jsem se neptal o dovozce zda to není nějaká moje chyba, nebo výrobní nedostatek jednoho kusu.
  • Je nutné často kalibrovat výškoměr a barometr. Co je důvodem nevím, ale barometr a výškoěr vydrží zkalibrovaný pouze cca 1.den. Pak je nutné ho znovu zkalibrovat, protože odchylka od skutečných hodnot je již moc velká. Zároveň graf historie naměřených tlaků ukazuje docela často zcela absurdní hodnotu, nebo uplně chybějící údaj za jeden záznam. Tím pádem nefunguje ani bouřkový alarm, respektivě se spouští zcela nesmyslně. Tento problém jsem zaznamenal ale pouze ve meště, kde se pohybuji v různém prostředí (auto, venku, uvnitř atd.). Když jsem hodinky zkalibroval na horách a používal je pro načítání výškových metrů např. na lyžích, tak jsem podobné problémy nezaznamenal.

Celkově bych řekl že jsem spokojený, protože ve městě mě údaje o tlaku a výšce stejně nezajímají a na horách to funguje bez problémů.

Přidáno: 23. prosince 2013

• Planovani treninku,vzhled
  • Drahe prislusenstvi

Hodinky jsem nekupovala pro sebe,ale pod stromecek,jeste netusim,jak se budou dotycne libit,ale pro me to byla jasna volba.Rozhodovala jsem se jeste mezi nimi a Sigmou 14.11,ale kalibrace u Sigmy mi byla vysvetlena prodejcem jako prumerna oproti suunto m5,kde je moznost gps ale i krokomeru...

Anonym Anonym

Přidáno: 16. prosince 2013

• Sportester, variabilita, originalita, pomocí movestick připojitelnost k PC, design, funkce, konstrukce, hlasitý reproduktor
  • snadno poškrábatelné sklo i materiál hodinek
  • horší čitelnost displaye z větších úhlů

chtěl jsem se hnout
hodinky přesné a lehké
pro každodenní používání bych po zkušenosti doporučil spíše kovové tělo a minerální sklo, na sport však idealní, konstrukce vydrží,ale známky používání nese

Přidáno: 29. listopadu 2013

• design
  • propojení s počítačem
  • komfortní pás

mám jej krátce takže jej zatím poznávám

Přidáno: 28. listopadu 2013

(naposledy upraveno 2. prosince 2013)

• po t3c a Quest je to nářez
  • za to, co umí dobrá cen
  • nastavení jasu podsvícení a kontrast dspl.
  • hodily by se vibrace
  • přepínání přesnosti gps jen přes pc /kvůli šetření bat./

Pri stejném nastavení s Quest a použití obou současně jsou rozdílné hodnoty v tepu, EPOC, TE, kalorie,čas strávený v zónách, doba odpočinku atd. Je třeba to brát s rezervou.

Suunto Ambit 2 HR

Suunto Ambit 2 HR

Ověřený zákazník DIGIspot Ověřený zákazník

Přidáno: 27. listopadu 2013

Zakoupeno v DIGIspot

• mnozstvo funkcii, kvalita spracovania, presnost merania, pohodlny hrudny pas (v porovnani s Garmin), vydrz baterie
  • mohol by byt lepsi displej, upozornenia (napr. na prekrocenie zelanej hranice tepovej frekvencie) by mohli byt aj vybrovanim hodiniek (ked behate s mp3 playerom)

odporucam

Ověřený zákazník Sport-outdoor.sk Ověřený zákazník

Přidáno: 26. listopadu 2013

Zakoupeno v Sport-outdoor.sk

• funkce ktere ma
  • velikost hodinek

kdyz je manzel rozbalil, prvni reakce byla, jestli jsem se zblaznila, jestli jsem je videla i "nazivo"
pak je zacal zkouset a studovat co dokazou, jak se ovladaji, nabiji,...vecer uz rikal, ze si je rad necha :)
prozatim testuje jenom beh, ale je spokojeny, jednoduche ovladani

Přidáno: 25. listopadu 2013

• robustnost
  • kvalita provedení
  • možnost doinstalace aplikací z MoveScount popř. vytvoření vlastních
  • přesnost GPS
  • krásná čitelnost displaye v noci i ve dne
  • možnost inverze displaye
  • spousta možností nastavení
  • solidní výdrž baterie
  • podpora obrovského množství sportů
  • výška hodinek, přece jen jsem doufal v něco lépe "nositelnějšího", ergonomie řemínku je také poměrně špatná (vadí mi kloub na ruce)...spíše jsou dělané opravdu pro outdoor, kdy se počítá i s nošením hodinek přes bundu.
  • bohužel nejsem ani příliš spokojen s technickou podporou hodinek resp. SW Moveslink2 (problémová instalace vyžadující .NET, vypínání PC během sychnronizace (vyřešeno úpravou akce tlačítka napájení) nicméně technická podpora je více než 5 dní bez reakce (problém potvrzen na dvou různých PC).
  • také mne překvapuje záruční list, který uvádí možnost reklamační lhůty 30 dnů, ve vyjímečných případech 60 dnů (dobře, chápu, posílá se do Finska...ale i tak) ?

Za cenu okolo 12 tisíc bych přeci jen očekával trochu více/dokonalost, ale produkt zcela jistě splní očekávání, pokud nebudete muset řešit reklamaci popř. se nesetkáte s problémy, jako já, není co řešit.

Ověřený zákazník AQUAPRO Ověřený zákazník

Zakoupeno v nezabloudite.cz

Velká spokojenost.

Ověřený zákazník HUDYsport a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 15. listopadu 2013

Zakoupeno v HUDYsport a.s.

Mám rád kvalitu.

Přidáno: 12. listopadu 2013

• funkčnost
  • přesnost měření
  • intuitivní ovládání
  • nízká hmotnost - pohodlné nošení
  • design
  • ověřený výrobce i model
  • horší čitelnost displeje zejména za šera (model s černým displejem)

nemám, co bych vytknul - nejlepší hodinky pro outdoorové využití, co jsem na trhu objevil a s funkčností absolutní spokojenost. Velmi se mi líbí i designově a svou přiměřenou velikostí. 100% doporučuji každému, komu padly do oka, už je z ruky nesundáte.

Přidáno: 9. listopadu 2013

Zakoupeno v amio.cz

počítač do nepohody i do společnosti

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. listopadu 2013

Zakoupeno v Alza.cz

• Vysoká výdrž
  • Nastavitelnost zobrazovaných údajů
  • Spousta sledovatelných údajů a uživatelské AppZone přidává další zajímavé možnosti
  • Velmi rychlá GPS (nalezne mě už doma pod střechou - samozřejmě závisí na tom, jak daleko jste se pohnuli z místa, kde jste skončili s během)
  • ANT+ kompatibilita (běhám s pásem od Adidasu, co mi zbyl z MiCoache)
  • Špatné plánování zejména intervalových tréninků

Vynikající outdoorové hodinky pro outdoorové tuláky a pro záznam tréninku. S jeho řízením je to horší, ale tyhle hodinky na to nejsou primárně určené.

Suunto Comfort DUAL Belt

Suunto Comfort DUAL Belt

Ověřený zákazník DIGIspot Ověřený zákazník

Přidáno: 19. října 2013

Zakoupeno v DIGIspot

• Dobře sedí
  • Kompatibilita s fitness stroji
  • V případě širšího hrudníku nemusí délka popruhu stačit
  • Malý dosah

Pás dobře sedí, díky silikonovým plochám/elektrodám na vnitřní straně. Jediná nepříjemnost je poměrně krátký dosah, kdy již při vzdálenosti 60cm dochází k přerušení spojení mezi hodinkami. To poměrně obtěžuje zejména v případě sportů, kdy hodinky nechcete mít na ruce a přesto si měřit tep (yoga, posilovna, atd.).

Suunto Core Alu

Suunto Vector

Suunto Vector

Ověřený zákazník HUDYsport a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 5. října 2013

Zakoupeno v HUDYsport a.s.

• lehké přehledné dobře vypadají
  • zatím ne

doporučuji turistům i sportovcům